درحال بارگذاری...

مسابقه صدای برتر قسمت6

774بازدید

مسابقه صدای برتر قسمت6

نام: مسابقه صدای برتر

داوران مسابقه:

بیژن مرتضوی

سوگند

حامد نیک پی

کامیار

لیلا فروهر

درباره مسابقه صدای برتر:

در مرحله ی اول، داوران نشسته بر صندلی و پشت به شرکت کننده، اجرای او را مورد ارزیابی قرار می دهند. هر داوری که اجرای شرکت کننده را بپسندد با زدن یک دکمه صندلی خود را به سمت او می چرخاند.

اگر تنها یکی از داوران صندلی خود را بچرخاند، همان داور، مربی آن شرکت کننده خواهد بود، اما اگر تعداد داورهایی که صندلی خود را می چرخانند بیش از یکی باشد، شرکت کننده می تواند یکی از آن ها را به عنوان مربی خود انتخاب کند
مربی ها بعد از تکمیل تیم شاگردان شان، آموزش آن ها را شروع کرده و شاگردان خود را آماده ی ورود به مراحل بعدی مسابقه می کنند.
این رقابت هفته ها به طول می انجامد و در هر مرحله از آن تعدادی از شرکت کنندگان حذف می شود. در نهایت بهترین نفرات تیم های مربیان به فینال مسابقه می رسند که از میان آن ها نیز صدای برتر مسابقه انتخاب خواهد شد.
طبق اعلام قبلی، جایزه نفر اول این مسابقه معادل یک میلیون دلار خواهد بود

مسابقه خوانندگی صدای برتر جدیدترین برنامه شبکه mbc persia است که با داوری چهره های موسیقی چون بیژن مرتضوی، سوگند، حامد نیک پی، کامیار و لیلا فروهر از فوریه ۲۰۲۳ در حال پخش است و بسیار مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

داوران مسابقه (The Voice) بیژن مرتضوی، سوگند، حامد نیک پی، کامیار و لیلا فروهر با اجرای برنامه را هم حامد نیک‌پی می باشد که در آخر هفته ها روزهای پنحشنبه و جمعه پخش میشود

۱۱/۲۹/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به مسابقه صدای برتر قسمت6 امتیاز دهید.
[ratings]