درحال بارگذاری...

فیلم سینمایی Fall 2022 با زیرنویس فارسی

62بازدید

معرفی فیلم سینمایی Fall 2022

سقوط (انگلیسی: Fall) یک فیلم بقا و دلهره‌آور به کارگردانی و نویسندگی اسکات مان است که در ۲۰۲۲ منتشر شد. بازیگران فیلم گریس فولتن، ویرجینیا گاردنر، میسون گودینگ و جفری دین مورگان هستند. این فیلم دربارهٔ دو زن است که از یک برج رادیویی ۲۰۰۰ فوتی (۶۰۰ متر) بالا می‌روند و در بالای آن گیر می‌افتند که راهی نیز برای پایین آمدن وجود ندارد.

سقوط در ۱۲ اوت ۲۰۲۲ در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم به‌طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد. منتقدان کارگردانی مان، فضاسازی، فیلمبرداری، تعلیق و بازی فولتن و گاردنر را ستودند، اما فیلمنامه، جلوه‌های ویژه و سرعت آن را نقد کردند. این فیلم بیش از ۱۶ میلیون دلار فروش جهانی داشت.

داستان فیلم سینمایی Fall 2022

بهترین دوستان بکی و هانتر از معتادان آدرنالین هستند. زمانی که شوهرش دن در حین صخره‌نوردی جان خود را از دست می‌دهد، بکی متحمل خسارت بزرگی می‌شود. ۵۱ هفته پس از مرگ دن، بکی یک الکلی افسرده‌است که از پدرش، جیمز، فاصله گرفته‌است، زیرا او اظهار داشت که دن آنقدرها که بکی او را ساخته بود، مرد خوبی نیست. هانتر در ناامیدی از حمایت از بکی، او را دعوت می‌کند تا از برج تلویزیونی ۲۰۰۰ فوتی (۶۱۰ متری) KXTV/KOVR در صحرا بالا برود. اگرچه بکی مردد است، اما نظرش تغییر می‌کند و تصمیم می‌گیرد در ترس زندگی نکند. دختران خود را به بالای برج رساندند و در آنجا نردبان برای پایین آمدن از بین می‌رود و آنها را در بالای آن رها می‌کند…

بازیگران فیلم سینمایی Fall 2022

گریس فولتن در نقش بکی
ویرجینیا گاردنر در نقش هانتر
میسون گودینگ در نقش دن: همسر بکی و معشوقه مخفی هانتر
جفری دین مورگان در نقش پدر بکی

۰۲/۲۸/۱۴۰۲
هنرمندان
دیدگاه ها
به فیلم سینمایی Fall 2022 با زیرنویس فارسی امتیاز دهید.
[ratings]