درحال بارگذاری...

سریال پرواز قسمت 51

591بازدید

سریال پرواز قسمت 51

سریال هندی پرواز قسمت 51

ژانر: اجتماعی _ درام _ عاشقانه

محصول سال 2010

کارگردان: ویکرامیدیتیا موتانی

تهیه کننده: آنورانگ کاشیاپ _ رونی اسکرولا _ سانجای سینگ

تاریخ های انتشار: 16 ژوئیه 2010

کشور: هند

زبان: هندی

مدت زمان: 138 دقیقه

بازیگران: راجات بارمجات _ رونیت روی _ آیان بورادیا _ رام کاپور _ مانجوت سینگ _ آناند تیواری

خلاصه سریال:

یکی از سریال‌های پرطرفداری است که از شبکه جم بالیوود درحال پخش است. «پرواز» یکی از سریال‌های طولانی و پرمخاطب هند بوده است. پخش این سریال اجتماعی-درام هندی از شبکه کالرز تی وی هند، ماه آگوست سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز شد و تا ۲۹ ژوئن سال ۲۰۱۹ پخش آن ادامه داشت. شخصیت اصلی داستان «چکور» نام دارد.

 

از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶  نقش اصلی سریال (کودکی چکور) را دختر بچه‌ای به نام اسپاندان چتورودی بازی کرد. سپس یک جهش نسلی اتفاق افتاد و از سال ۲۰۱۶ تا سال ۲۰۱۹ سریال به زندگی کاراکترهای چکور، سورج، ایملی و ویوان  با بازی میرا دئوستاله، ویجیندرا کومریا، ویدی پاندیا و پاراس آرورا پرداخت. در سال ۲۰۱۹ یک جهش دیگر در سریال اتفاق افتاد و داستان سریال پرواز روی سانوی اکا آنجور و سمیر با بازی تانیا شرما و گورو سارین متمرکز شد. این سریال به رنج و زحمتی که قشر کارگر در روستاها متحمل می‌شوند پرداخته است. ماهش بات فیلمساز مطرح هندی، تهیه کننده این سریال است.
چکور، خواهرش ایملی و پدرش و مادرش همگی کارگرهای یک مرد بد ذات و ملاکی به نام بائیاجی هستند. بائیاجی،  اهالی روستا و خانواده چکور را مجبور به  تحمل سختی های بزرگی کرده است. چکور  دو خواهر دوقلو داشت که بائیاجی آنها را می‌کشد. او همچنین مادربزرگ چکور را هم می کشد. چکور به کمک پسری به نام  آرجون از چنگال بائیاجی فرار می‌کند. آرجون مربی چکور است و بعدا به یک ورزشکار بزرگ در ماراتون تبدیل می‌شود. بائیاجی پسری به نام سورج دارد. سورج وقتی بزرگ می‌شود همانند پدرش به فردی بی رحم و ظالم تبدیل می‌شود اما بائیاجی پسرش سورج را خیلی دوست دارد و به او به چشم جانشینش نگاه می‌کند. بائیاجی بعد از مرگ برادرش، با همسر او رانجانا ازدواج می‌کند.رانجانا همسرش را می‌کشد و بائیاجی را حبس می‌کند و با او ازدواج می‌کند. اما بائیاجی، رانجانا را دوست دارد. رانجانا یک پسر به نام ویوان دارد.
ویوان، از موقعی که مادرش با بائیاجی (عمویش) ازدواج کرده از او متنفر شده است و از بائیاجی هم متنفر است. ویوان رابطه نزدیک با تجاسوینی، همسر اول بائیاجی دارد و تجاسوینی به خوبی توانسته روی احساسات ویوان علیه مادرش و عمویش تاثیر بگذارد و کاملا او را به کنترل خود دربیاورد. زمانی که بائیاجی تصمیم داشت با رانجانا ازدواج کند، تجاسوینی سعی کرد رانجانا را بکشد. بائیاجی درمورد تصمیم و افکار دچار شک می‌شود و قصد داشت او را از خانه بیرون کند اما سورج جلوی پدرش را گرفت و گفت که خودش از مادرش مراقبت می‌کند و قول می‌دهد که مادرش میان او و رانجانا قرار نگیرد و بائیاجی قبول می‌کند به خاطر پسرش سورج اجازه دهد تجاسوینی در خانه او بماند.
۱۱/۱۶/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به سریال پرواز قسمت 51 امتیاز دهید.
[ratings]