درحال بارگذاری...

سریال وست ورلد west world فصل اول قسمت 2 دوبله فارسی بدون سانسور

170بازدید

سریال وست ورلد فصل اول قسمت 2

داستان سریال Westworld با ساخته شدن اولین میزبان‌ها به دست رابرت فورت (با بازی آنتونی هاپکینز) و آرنولد وبر (با بازی جفری رایت) آغاز می‌شود. این ربات‌ها رفتاری مشابه انسان داشته و حتی موفق به قبولی در آزمون تورینگ شدند. آرنولد از همان ابتدا با زیاده خواهی برای رساندن ربات‌ها به هوشیاری تلاش می‌کند. او معمایی به نام هزارتو (maze) طراحی کرده تا ربات‌ها از طریق آن به هوشیاری برسند.

آرنولد با دلوراس یکی از اولین ربات‌های ساخته شده که از قضا یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های سریال نیز هست، چندین بار به صورت پنهانی با او ملاقات کرده و او را در حل معما یاری می‌کند. بعد از حل معما توسط دلوراس، آرنولد برای جلوگیری از باز شدن پارک و در پی آن زجر کشیدن ربات‌ها دست به اقدام می‌زند. او کدهای دلوراس را با یک شخصیت منفی و خشن در حال توسعه به نام وایِت ترکیب کرده که کشتار و خون ریزی عظیمی را حاصل می‌شود. آرنولد بلافاصله بعد از این اتفاق به دلوراس دستور می‌دهد تا او را بکشد.

مرگ آرنولد تاثیری در تصمیم فورد برای باز کردن پارک نداشته و پارک با فاصله‌ی کوتاهی از مرگ او گشایش می‌یابد. همچنین فورد رباتی با ویژگی‌های ظاهری آرنولد ساخته و نام برنارد لو را برای او انتخاب می‌کند که در واقع ترکیبی از حروف تشکیل دهنده‌ی اسم آرنولد به صورت درهم آمیخته است. پارک وست ورلد از لحاظ مالی در وضعیت چندان خوبی قرار ندارد اما با پیدا شدن سرمایه گذار جدید این مشکل نیز از میان برداشته می‌شود.

۱۲/۰۴/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به سریال وست ورلد west world فصل اول قسمت 2 دوبله فارسی بدون سانسور امتیاز دهید.
[ratings]