درحال بارگذاری...

سریال هندی پرواز قسمت58

323بازدید

سریال هندی پرواز قسمت58

نام:

سریال پرواز

کارگردان:

ویکرامیدیتیا

تهیه کننده:

آنورانگ کاشیاپ

رونی اسکروالا

سانجای سینگ

بازیگران:

اسپاندان چتورودی در نقش کودکی چکور

بازی میرا دئوستاله چکور در بزرگسالی

ویجیندرا کومریا در نقش سورج راجونشی

ویدی پاندیا در نقش ایملی

و پاراس آرورا در نقش ویوان راجونشی

وینیت رینا در نقش آرجون کانا

کشور سازنده:

هندوستان

محصول سال:

2010

خلاصه داستان:

یکی از سریال‌های پرطرفداری است که از شبکه جم بالیوود درحال پخش است. «پرواز» یکی از سریال‌های طولانی و پرمخاطب هند بوده است. پخش این سریال اجتماعی-درام هندی از شبکه کالرز تی وی هند، ماه آگوست سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز شد و تا ۲۹ ژوئن سال ۲۰۱۹ پخش آن ادامه داشت. شخصیت اصلی داستان «چکور» نام دارد.

چکور، خواهرش ایملی و پدرش و مادرش همگی کارگرهای یک مرد بد ذات و ملاکی به نام بائیاجی هستند. بائیاجی،  اهالی روستا و خانواده چکور را مجبور به  تحمل سختی های بزرگی کرده است. چکور  دو خواهر دوقلو داشت که بائیاجی آنها را می‌کشد. او همچنین مادربزرگ چکور را هم می کشد. چکور به کمک پسری به نام  آرجون از چنگال بائیاجی فرار می‌کند. آرجون مربی چکور است و بعدا به یک ورزشکار بزرگ در ماراتون تبدیل می‌شود. بائیاجی پسری به نام سورج دارد. سورج وقتی بزرگ می‌شود همانند پدرش به فردی بی رحم و ظالم تبدیل می‌شود اما بائیاجی پسرش سورج را خیلی دوست دارد و به او به چشم جانشینش نگاه می‌کند. بائیاجی بعد از مرگ برادرش، با همسر او رانجانا ازدواج می‌کند.رانجانا همسرش را می‌کشد و بائیاجی را حبس می‌کند و با او ازدواج می‌کند. اما بائیاجی، رانجانا را دوست دارد. رانجانا یک پسر به نام ویوان دارد.

ویوان، از موقعی که مادرش با بائیاجی (عمویش) ازدواج کرده از او متنفر شده است و از بائیاجی هم متنفر است. ویوان رابطه نزدیک با تجاسوینی، همسر اول بائیاجی دارد و تجاسوینی به خوبی توانسته روی احساسات ویوان علیه مادرش و عمویش تاثیر بگذارد و کاملا او را به کنترل خود دربیاورد. زمانی که بائیاجی تصمیم داشت با رانجانا ازدواج کند، تجاسوینی سعی کرد رانجانا را بکشد. بائیاجی درمورد تصمیم و افکار دچار شک می‌شود و قصد داشت او را از خانه بیرون کند اما سورج جلوی پدرش را گرفت و گفت که خودش از مادرش مراقبت می‌کند و قول می‌دهد که مادرش میان او و رانجانا قرار نگیرد و بائیاجی قبول می‌کند به خاطر پسرش سورج اجازه دهد تجاسوینی در خانه او بماند.

آدیتیا دوست چکور و یک گزارشگر است. پدر آدیتیا یک تحصیلدار بود و خیلی سعی کرد بائیاجی رهایی پیدا کنند اما در این راه موفق نبود چراکه بائیاجی او را می‌کشد.

ظاهرا بائیاجی یک دختری هم دارد که سالها قبل او را در یک معبد رها کرده است چراکه یک نفر به او گفته این دختر برای او بدقدم است و بدشانسی می‌آورد به همین خاطر به همسرش به دروغ گفته بود این دختر مرده است. اما بعدا چکور این قضیه را می‌فهمد.

بعد از جهش ۱۰ ساله،  سریال به دوره‌ای جدید، نشان داده می‌شود که چکور توسط آرجون در حال آموزش دیدن است و مارتن پشت ماراتن برنده می‌شود. روزی که قرار است بائیاجی وزیر شود و می‌خواهد مراسم قسم خوردن را اجرا کند چکور در رسانه‌ها حاضر می‌شود و می‌گوید که بائیاجی از او و دیگر اهالی روستایش بیگاری می‌کشیده و شخصیت واقعی او را فاش می‌کند و مانع قسم خوردن او به عنوان وزیر کشور می‌شوند. بائیاجی از این اتفاق به شدت عصبانی است، سورج، چکور را می‌رباید و او را نزد بائیاجی می‌آورد. ظاهرا ایملی برای سورج کار می‌کند و چکور را برای او می‌دزدد. ویوان هم در این مدت خودش را در اتاقش حبس کرده و از مردم دوری کرده است.  سورج هم به گستاخی و بیرحمی پدرش نشان داده می‌شود. او زبان یک افسر پلیس که علیه پدرش صحبت کرده بود می‌برد. سورج یک رابطه عشق و تنفر با رانجانا دارد. او همیشه رانجانا را سرجایش می‌نشاند. پدر چکور و ایملی به بائیاجی وفادار می‌مانند اما آروزی مادر چکور آزاد شدن از چنگال بائیاجی است و امیدوار است دخترش چکور بتواند این رویا را محقق سازد.

با کلک و نیرنگ بائیاجی و اطرافیانش تصمیم دارند چکور را به عقد بزرگترین دشمنش، سورج دربیاورند.سورج و ایملی ما هم قبلا رابطه داشته‌اند و ایملی از سورج بچه دارد اما سوج او را ترک می‌کند. چکور از دوران کودکی ویوان را دوست داشته اما خواهر چکور، ایملی با ویوان ازدواج می‌کند. اگرچه ایملی و ویوان در ابتدا همدیگر را دوست نداشتند اما به مرور به یکدیگر علاقه مند می‌شوند. در دوره‌ای که ایملی باردار است ویوان از او مهربان و دلسوزانه مراقبت می‌کند و همین رفتار ویوان قلب ایملی را نرم میکند.  وقتی سورج این میزان صمیمیت را میان ویوان و ایملی می‌بیند از اینکه ایملی را قبل ترک کرده پشیمان می‌شود. او می‌فهمد که ایملی را دوست دارد و نمی‌تواند بدون ایملی و پسرش زندگی کند به همین خاطر به ایملی پیشنهاد ازدواج می‌دهد اما ایملی قبول نمی‌کند و می‌گوید به ویوان علاقه دارد. او تصمیم دارد علاقه‌اش به ویوان را به زبان بیاورد که تصادف می‌کند و بچه در شکمش را از دست می‌دهد. بعد از اینکه فرزندش را ازدست می‌دهد تصمیم می‌گیر عشقش به ویوان را قربانی کند و آن خانه را ترک کند تا ویوان و چکور که از بچگی عاشق هم بوده‌اند به هم برسند. اما سورج در اینجا سعی دارد ادای آدم‌های خوب را دربیاورد و سعی دارد به ویوان و چکور بفهماند که ویوان و ایملی برای هم ساخته شده‌اند. چکور که از علاقه خواهرش به ویوان مطلع می‌شوند به دروغ به ویوان می‌گوید که دیگر او را دوست ندارد و می‌خواهد که او با ایملی ازدواج کند.

۱۱/۲۵/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به سریال هندی پرواز قسمت58 امتیاز دهید.
[ratings]