درحال بارگذاری...

سریال ترکی چشم چران عمارت قسمت 16

763بازدید

معرفی سریال چشم چران عمارت 16

سریال ترکی «OGM Pictures» به فارسی «چشم‌ چران عمارت»(Yali Çapkini) از سریال‌های مطرح پاییز 2022 است که از شبکه‌ی استارتیوی پخش شد.

این سریال داستان عشق بین فریت، پسری خوش‌گذران و دختری روستایی به نام سیران است.

بازیگران سریال ترکی چشم‌ چران عمارت (Yali Çapkini)

افرا ساراچوغلو در نقش سیران

سیران از دختران جوان آنتپ و دختر کاظم و اسمه است و مانند خواهر بزرگترش زیبا و تحصیل‌کرده است. او دوست دارد که درس بخواند و مستقل شود. دختری مهربان، دوست‌داشتنی و جذاب که هرگز از تلاش برای رسیدن به آرزوهایش دست نمی‌کشد.

– مرت رمضان دمیر در نقش فریت

فریت نوه‌ی هالیس آقا که مبتلا به دیابت است و برای همین از کودکی در ناز و نعمت بزرگ شده است. او در خارج از کشور زندگی و تحصیل کرده و با قوانین سختیگرانه‌ی خانواده آشنا نیست. او پسری خوشتیپ، شوخ‌طبع و دیوانه است که تا به حال عاشق نشده است.

– چتین تکیندور در نقش هالیس آقا

رئیس خانواده‌ی کورهان و انسانی وفادار به کشور است که به دلیل کهولت خود را کشیده و کارها را به پسرش اورهان سپرده؛ اما همچنان تصمیم‌گیری در مورد کارهای مهم به عهده‌ی اوست.

– گلچین سانتیرجی اغلو در نقش ایفاکات

ایفکات عروس بیوه خانواده کورهان است که در سن بسیار کم عروس این خانواده شده و در اوایل بیست سالگی همسر و نوزاد درون شکمش را در یک تصادف از دست می‌دهد. ایفکات منافع خانواده را از همه چیز و همه کس مهمتر می‌داند و هر کاری برای حفظ نام خانوادگی ایفکات می‌کند.

– امره آلتوغ در نقش اورهان

اورهان پدر فریت و فوات و یک تاجر موفق است؛ اما با وجود تمام تلاش‌هایش نمی‌تواند هرگز پدرش را راضی کند. او به درخواست پدرش با گلگون ازدواج می‌کند و هیچ علاقه‌ای بین آن‌ها وجود ندارد. او مردی دلسوز و فهمیده؛ اما تنها است.

– بریل پوزام در نقش سونا

سونا دختر بزرگ کاظم و اسمه و دختری زیبا و تحصیل‌کرده است که دوست دارد که یک خانه‌ی شاد برای خود بسازد. او مادر و خواهرش را بسیار دوست دارد و هرکاری برای آن‌ها انجام می‌دهد.

– گزده کانسو در نقش گلگون

گلگون همسر اورهان و مادر فریت و فوات است. او مشغول تحصیل در رشته‌ی معماری بود که به خواست هالیس خان با اورهان ازدواج و درس را رها کرد. او در مقابل اتفاقات و حوادث واکنشی نشان نمی‌دهد و منفعل است.

– دیرن پولاتولاری در نقش کاظم

– ارسین آریچی در نقش عابدین

– دوئوکان پولات در نقش فوات

زمان پخش سریال چشم‌ چران عمارت (Yali Çapkini)

زمان پخش سریال چشم چران عمارت هر جمعه ساعت 8:30 به وقت ترکیه از شبکه استارتیوی پخش می‌شود.

۱۰/۱۳/۱۴۰۱
۱۰/۲۴/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به سریال ترکی چشم چران عمارت قسمت 16 امتیاز دهید.
[ratings]