معرفی کوتاه سریال خواهر و برادرانم خواهر و برادرانم یک مجموعه تلویزیونی ترکیه‌ای ساخت استدیو ان جی ام (NGM) می‌باشد و درحال حاضر از شبکه آ تی وی درحال پخش است. این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سرکان بیرینچی و نویسندگی گول ابوس سرمچی تولید شده‌است. داستان حول محور چهار خواهر و برادر می چرخد، و همانطور که داستان پیش می رفت، حول محور سه خواهر و برادر و اطراف آن ها می چرخید (به طور جدی، دیگر نه تنها در مورد خواهر و برادرها (که برای اکثریت مخاطبان ناامید کننده است): این سریال هم‌اکنون در شبکه جم سریس ساعت ۲۱ و در جم سریس پلاس ساعت ۲۲ درحال پخش است، و در شبکه ATV ترکیه قسمت جدید آن شنبه ها ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه بخش می شود. خلاصه داستان خواهر و برادرانم داستان حول محور قدیر ، عمر، آسیه ، امل، اولجان و آیبیکه چهار خواهر و برادر و دختر عمو و پسر عمویشان می‌چرخد. این چهار خواهر و برادر به دلیل شرایط ناگوار والدین خود را از دست می‌دهند و سعی می‌کنند با حمایت یکدیگر زندگی خود را ادامه دهند. با وجود فراز و نشیب ها، آنها همیشه در کنار یکدیگر هستند. اما به زودی حقیقت مربوط به مرگ والدین آنها کم کم آشکار می شود و هیچ چیز مانند سابق باقی نمیمونه.

سریال ترکی خواهران برادران تمامی قسمت ها

  • تعداد فصل ها : 3 فصل
  • روز و زمان پخش: شنبه ساعت ۲۰:۰۰ 
  • تعداد قسمت‌های پخش شده : ۱۸ / ۳۸ / ۳۲ (تاکنون) 
  • سال انتشار: 2021 تاکنون
  • بازیگران با تجربه‌ای همچمون جلیل نالچاکان، فادیک سوین آتاسوی، جنید مته، آهو یائتو، سیمگه سلچوک، نیهان بویوکاچ، کان چاکیر و اوریم دوغان بازیگران جوان را همراهی می‌کنند

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 1

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 3

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 5

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 7

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 9

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 11

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 13

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 15

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 2

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 4

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 6

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 8

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 10

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 12

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 14

سریال ترکی خواهران برادران قسمت 16

معرفی سریال خواهر و بردارنم

خواهر و برادرانم (به ترکی استانبولی: Kardeşlerim) مجموعهٔ تلویزیونی در ژانر درام، عاشقانه و نوجوانان ساخت کشور ترکیه‌ و تولید ان‌جی مدیا به کارگردانی سرکان بیرینجی و نویسندگی گل‌عابوس سمرجی است.[۱] بازیگرانی همچون جلیل نالچاکان، فادیک سوین آتاسوی، خالد اوزگور ساری، ییعیت کوچاک، سو بورجو یازگی جوشکون و اونور سعید یاران به ایفای نقش پرداخته‌اند. اولین قسمت آن در ۲۰ فوریه ۲۰۲۱ از شبکه آ تی‌وی ترکیه به روی آنتن رفت و هم‌اکنون درحال پخش است.[۲]
خلاصهٔ داستان

داستان حول محور قدیر، عمر، آسیه و اِمَل چهار خواهر و برادری می‌چرخد که والدین خود را به دلیل حوادث ناگوار از دست می‌دهند و سعی می‌کنند با حمایت یکدیگر زندگی خود را ادامه دهند. با وجود فراز و نشیب‌ها، آنها همیشه در کنار یکدیگر هستند. اما به زودی حقیقت مربوط به مرگ والدین آنها به آرامی آشکار می‌شود و هیچ چیز مانند قبل باقی نمی‌ماند.

داستان سریال خواهر و برادرانم

خواهر و برادرانم داستان زندگی یک خانواده دوست داشتنی را روایت می‌کند که در کنار هم بسیار خوش حال‌اند و زندگی بسیار خوبی با هم دارند. اما بخت بد به یک باره سراغ این خانواده می‌آید و مادر و پدر داستان طی یک اتفاق ناگوار در یک روز فوت می‌کند و فرزندان خود را تنها می‌گذارند.

زندگی این ۴ خواهر و برادر با نبود مادر و پدرشان با مشکلات و موانع بزرگی رو‌به‌رو می‌شود.

شرایط آن‌ها را مجبور به زندگی در مرغداری عمویشان می‌کند. در این بین شما شاهد فراز و نشیب‌های زیاد زندگی این چهار نفر هستید. آن‌ها که جز خودشان کسی را ندارند، تصمیم می‌گیرند تحت هیچ شرایطی هم‌دیگر را تنها نگذارند.

هر بار که زمین می‌خورند باز به کمک یک‌دیگر از جا بلند می‌شوند. اما این‌ها همه داستان نیست. در این میان پای آنان به مدرسه‌ای باز می‌شود که قاتل پدر و مادرشان به نام عاکف، مالک آن‌جا است.

بازیگران سریال خواهر و برادرانم

این مجموعهٔ تلویزیونی نام‌های جوان را در کنار بازیگران با تجربه گرد هم آورده است. بازیگران با تجربه‌ای همچمون جلیل نالچاکان، فادیک سوین آتاسوی، جنید مته، آهو یائتو، سیمگه سلچوک، نیهان بویوکاچ، کان چاکیر و اوریم دوغان بازیگران جوان را همراهی می‌کنند.