درحال بارگذاری...

سریال ترکی تازه عروس قسمت 149

274بازدید

سریال ترکی تازه عروس قسمت 149

نام: تازه عروس

ژانر:

کمدی | رمانتیک

کشور سازنده: ترکیه

بازیگران:

جنسیکا می (بلا)

تولگا مندی (هازار)

سما کچیک (مهتبر)

مصطفی آوکیران (کلندر)

داغان کولگچ (کاگان)

لاله باشار (کامیلا)

رنان بلیک (کمیل)

یونجا شاهین باش (آسیه)

زینب کانکونده (عایشه)

بورچین بیلدیک (مسلم)

اسین گوندوگدو (ترکمن)

فریده هیلال آکین (سیرین)

مهمت اومیت یسین (کورکوت)

بهار سوئر (نازگل)

خلیل ابراهیم (اران)

ایپک باگریاچیک (الماس)

تویگان آوان اوغلو (اسکندر)

خلاصه داستان سریال ترکی تازه عروس:

سریال تازه عروس، سریال کمدی و محبوب ترکی است که پخش آن در سال 2017 از شبکه Show Tv ترکیه آغاز شد و در طی 3 فصل در سال 2018 به اتمام رسید. این سریال در حین پخش به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد به طوری که بعد از اتمام سریال توسط کشورهای زیادی خریداری و پخش شد. بازیگران و عوامل حرفه‌ای این سریال نیز از دلایل محبوبیت این سریال بود.

بلا دختر جوان و زیبایی از خانواده‌ای اشرافی است. پدر او سفیر ترکیه در اسپانیا و مادرش از خانواده‌ای بسیار قدرتمند از اسپانیا است. بلا در دانشگاه با پسری به نام هازار آشنا می‌شود. هازار از خانواده‌ای بسیار سنتی و قبیله‌ای از اهالی شهر آدانا است. خانواده‌ی او به نام بوزوک، قبیله‌ای هستند که به رسم و رسوم خود بسیار معتقدند و آن‌ها را با جدیت اجرا می‌کنند.

بلا و هازار با اینکه از لحاظ خانوادگی و شخصیتی بسیار متفاوت هستند؛ وارد رابطه عاشقانه‌ای می‌شوند. این دو نفر بعد از سه سال رابطه در حین تحصیل، تصمیم به ازدواج می‌گیرند، بدون اینکه والدین‌شان را در جریان بگذارند ازدواج می‌کنند و زندگی جدیدشان را آغاز می‎کنند.

بلا که اکنون همسر هازار است به همراه او به شهر آدنا می‌رود و از رفتن به این شهر بسیار خوشحال و هیجان‌زده است اما آشنا شدن او با خانواده هازار باعث می‌شود همه چیز جوری که او انتظار دارد پیش نرود.

خانواده هازار با ازدواج او با بلا مخالف هستند چرا که هازار از قبل با دختری به نام دیلان از قبیله‌ای دیگر برای پایان دادن دشمنی بین این دو قبیله نامزد شده بود و حالا که هازار دیگر نمی‌تواند با دیلان ازدواج کند دشمنی بین این دو قبیله شدت می‌گیرد.

همچنین بلا دید مدرنی به زندگی دارد که با روش زندگی زنان خانواده متفاوت است و بلا متوجه می‌شود که به عنوان عروس خانواده جایگاه خوبی ندارد و باید مانند یک خدمتکار زندگی کند.

۱۲/۱۵/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به سریال ترکی تازه عروس قسمت 149 امتیاز دهید.
[ratings]