در حال بارگذاری...

سریال امانت قسمت ۴۸۷ زیر نویس

11بازدید

سریال ترکی امانت (Emanet) یکی از سریال‌های در حال پخش ترکیه در ژانر درام و عاشقانه است که توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی و بررسی سریال ترکی میراث بپردازیم.

نخستین بار تریلر سریال ترکی امانت در سال 2020 پخش شد. امانت یا میراث به کارگردانی تانر تونچ (Taner Tunç)، سرکان موت (Serkan Mut) و آیهان اوزن (Ayhan Özen) ساخته شده و فیلمنامه آن را باشاک یازی اوداسی (Başak Yazı Odası) نوشته است. این سریال هم‌ اکنون از شبکه Kanal 7 ترکیه پخش و یکی از سریال‌های طولانی محسوب می‌شود. در ادامه این مقاله پلازا به معرفی کامل سریال ترکی میراث خواهیم پرداخت.

زمان پخش سریال ترکی امانت

این سریال هر روز از شبکه کانال 7 ترکیه در ساعت 21:45 پخش می‌شود. اگر سوال شما این باشد که سریال ترکی امانت چند قسمت است؟ باید بگوییم که تاکنون 3 فصل و 469 قسمت از این سریال پخش شده است. در پایین جدول پخش امانت را برای شما قرار می‌دهیم.

داستان سریال ترکی ترکی امانت

یامان به دلیل گذشته تلخ خود، از زن‌ها بیزار است و میلی برای ارتباط با آنها ندارد. سحر نیز طی قولی که به خواهرش داده اصلا قصد پا پس کشیدن ندارد و تمام تلاشش را برای بزرگ کردن و گرفتن سرپرستی یوسف می‌کند و قصه تازه از این نقطه شروع می‌شود. این خلاصه ی سریال ترکی امانت بود که برای شما بیان کردیم‌.

ژانر سریال ترکی میراث درام، رمانتیک و اکشن است. این سریال داستان دختری به نام سحر را روایت می‌کند که خواهرش کوثر، برخلاف میل خانواده‌اش، با مردی ثروتمند ازدواج می‌‌کند. کوثر از خانه طرد می‌شود و خیلی زود همسرش را از دست می‌دهد. او با پسر پنج ساله‌اش یوسف تنها می‌ماند تا اینکه طی حادثه‌ای، کوثر نیز از دنیا می‌رود اما قبل از مرگ تنها پسرش را به خواهرش سحر می‌سپارد. مانع جدیدی بر سر راه سحر حاضر می‌شود و آن یامان کیریملی یعنی عموی یوسف است.

۱۰/۰۶/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به سریال امانت قسمت ۴۸۷ زیر نویس امتیاز دهید.
[ratings]