درحال بارگذاری...

راهنمای ثبت نام غیرحضوری ثنا با گوشی

40بازدید

نحوه ثبت نام ثنا با گوشی (برای افراد حقیقی)

برای ورود به سامانه ثنا و ثبت نام در آن با موبایل نیاز به آپلود کردن مدارک خود ندارید. شماره ملی، سریال شناسنامه و تاریخ تولد جزو مهم‌ترین و ضروری‌ترین اطلاعاتی هستند که باید درج کنید. به طور کلی، ثبت نام ثنا با موبایل را در کمتر از یک ساعت می‌توانید انجام بدهید. اما بعضی از افراد، نکات ثبت نام در ثنا را نمی‌دانند. به همین خاطر، روند ثبت نام آن‌ها ممکن است چندین روز به طول بیانجامد.

ثبت نام و احراز هویت غیر حضوری در ثنا با موبایل را می‌توانید به یکی از 2 صورت انجام بدهید. ثبت نام الکترونیک در ثنا با استفاده از مرورگر، ساده‌ترین روش است. در صورتی که موبایل شما دارای فضای کافی برای دانلود و نصب اپلیکیشن عدالت همراه دارد، می‌تواند از خدمات آن استفاده کنید.

نکته کاربردی پیش از ثبت نام سامانه ثنا با گوشی موبایل

بهتر است از مرورگر کروم chrome استفاده کنید.
مرورگر موبایل خود را بروز رسانی کنید. (بروزترین نسخه مرورگر کروم را دانلود کنید.)
در صورت باز نشدن سایت ثنا می‌توانید از سایت پشتیبانی آن استفاده کنید. پس از ورود به سایت پشتیبانی ابلاغ الکترونیک قضایی می‌توانید گزینه “من در این سایت ثبت نام نکرده ام” را انتخاب کنید و به سایت اصلی آن انتقال پیدا کنید.
افرادی که در خارج از ایران هستند، نمی‌توانند به سایت ثنا دسترسی داشته باشند. به همین خاطر بهتر است تا از نسخه اپلیکیشنی عدالت همراه استفاده کنند. یک راه قانونی دیگر هم برای این افراد وجود دارد. مراجعه کردن به سفارت ایران در آن کشور برای عضویت در ابلاغ می‌تواند راه حل بهتری باشد.
ثبت نام در ابلاغ با موبایل برای افراد زیر 18 سال، غیر مجاز است.
مراحل ثبت نام ابلاغیه با موبایل در عدالت همراه همانند مرورگر است. بنابراین، این مراحل در هر دو روش ورود به سامانه ثنا با گوشی و ثبت نام آن در آن یکسان هستند.
برای ثبت نام در سامانه ابلاغ با موبایل باید اینترنت پرسرعت داشته باشید و موقعیت جغرافیایی را انتخاب کنید که وضعیت آنتن دهی مناسبی داشته باشد.
روند ثبت نام برای اشخاص حقیقی با روند ثبت نام برای افراد حقوقی متفاوت است.
در ثبت نام، اطلاعات هویتی در ثنا در سال‌های گذشته نیاز بود. اما امسال، نیازی نیست تا آدرس محل سکونت، شماره تماس و محل کار خود را درج کنید.
تنها از لینک‌های رسمی سامانه ابلاغ برای ثبت نام ثنا با گوشی استفاده کنید. چون سایر لینک‌ها ممکن است از نوع فیشینگ و جعل هویت باشند.
ثبت نام ثنا بت موبایل را در محیط‌های عمومی انجام ندهید. چون ممکن است که اطلاعات شخصی شما در معرض دسترسی افراد دیگر قرار بگیرد.

۰۳/۳۰/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به راهنمای ثبت نام غیرحضوری ثنا با گوشی امتیاز دهید.
[ratings]