درحال بارگذاری...

دانلود فیلم سینمایی کلاسیک کینگ کونگ دوبله فارسی King Kong 1933

46بازدید

معرفی فیلم سینمایی کینگ کونگ

کینگ کونگ (به انگلیسی: King Kong) فیلمی هیولایی حماسی ماجراجویی است که در سال ۲۰۰۵ ساخته شد و پیتر جکسون آن را نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کرده‌است. این فیلم بازسازی فیلمی به همین نام در سال ۱۹۳۳ است. ستاره‌های فیلم نائومی واتس، جک بلک و آدرین برودی هستند و بازیگری ضبط حرکتی در نقش کینگ کونگ را اندی سرکیس بر عهده دارد. در فیلم سال ۱۹۳۳، داستان کینگ کنگ روایت یک کارگردان است که دارای رویاهای بیش از حد بلندپروازانه است و تیم فیلمسازی و خدمه کشتی خود را مجبور به سفر به جزیره مرموز جمجمه می‌کند. در آن جا آن‌ها با کونگ مواجه می‌شوند، گوریل افسانه‌ای غول پیکر که او را می‌گیرند و اسیر می‌کنند و در نیویورک او را به نمایش عموم درمی‌آورند که با نتایج غم‌انگیزی همراه است.

داستان فیلم کینگ کونگ

فیلم در نیویورک و در سال ۱۹۳۳ هم‌زمان با رکود بزرگ آغاز می‌شود. ان دارو بازیگر جوانی است که به تازگی کارش را از دست داده‌است. کارگردانی به او پیشنهاد بازی در فیلمی را می‌دهد. آنها می‌خواهند فیلم را در جزیره‌ای بسازند. جزیره جمجمه جزیره ناشناخته و دور افتاده‌ای است که کسی به آن سفر نکرده ولی کارگردان نامش را شنیده و بدون اطلاع قبلی به خدمه از کاپیتان می‌خواهد آنها را به سوی آن جزیره هدایت کند. وقتی به جزیره می‌رسند با بومیان و مراسم عجیبشان روبرو می‌شوند.

همان شب به کشتی برمی گردند ولی بومیان در پی آنها آمده، ان را می‌رباید تا به کونگ پیشکش کنند. جک و دیگر خدمه به دنبال دختر راهی جزیره می‌شوند و هنگامی که کونگ با دختر راهی اعماق جنگل می‌شوند همه خدمه همراه جک راهی می‌شوند تا دختر را بازپس بگیرند. در آنجا متوجه وجود موجوداتی عجیب و غریب که مانند گوریل غول پیکرند می‌شوند. پس از آنکه جک دختر را بازمی‌گرداند، کارگردان نقشه گرفتار کردن و بردن کونگ با کشتی را می‌کشد.

پس از بردن کونگ به نیویورک در یک نمایش عمومی گوریل را به زنجیر می‌کشند تا مردم را مسحور تماشای این موجود غول پیکر کنند. تجارت پر سودی به نظر می‌رسد، اما کونگ از دیدن دختری شبیه ان هیجان زده و خشمگین زنجیر پاره می‌کند و در شهر معرکه ای به پا می‌شود. ان خود به دیدار کونگ می‌آید تا او را آرام کند، ارتش مداخله می‌کند تا گوریل را بکشد. کونگ ان را برمی‌دارد و به بالای برج امپایر استیت می‌رود. هواپیماها می‌رسند و کونگ با آنها مبارزه می‌کند، سرانجام زخمی شده، ان را رها می‌کند تا برود و خود از بالای برج سقوط می‌کند و پایین می‌افتد.

۱۲/۰۴/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به دانلود فیلم سینمایی کلاسیک کینگ کونگ دوبله فارسی King Kong 1933 امتیاز دهید.
[ratings]