درحال بارگذاری...

انیمیشن سگ های ولگرد بانگو فصل 4 قسمت7

115بازدید

انیمیشن سگ های ولگرد بانگو فصل 4 قسمت7

نام انیمیشن: سگ های ولگرد بانگو

ژانر: اکشن | فراطبیعی | معمایی | کمدی

نویسنده: کافکا آساگیری

کارگردان: تاکویا ایگاراشی

کشور سازنده: ژاپن

شخصیت ها:

شخصیت‌های داستان را سه گروه تشکیل می‌دهند که افراد آن‌ها از موهبت‌های مختلفی استفاده می‌کنند، بسیاری از این شخصیت‌ها از نویسندگان، شاعران، و رمان نویسان ژاپنی و غیر ژاپنی، الهام گرفته شده‌است:

آژانس کارآگاهی مسلح

مافیای بندر

انجمن

خلاصه داستان انیمیشن سگ های ولگرد بانگو:

سگ‌های ولگرد بونگو (انگلیسی: Bungou Stray Dogs) (ژاپنی: 文豪ストレイドッグス) یک مجموعه مانگای سینن ژاپنی است که توسط کافکا آساگیری نوشته و توسط سانگو هاروکاوا مصور سازی شده‌است. این مانگا از سال ۲۰۱۲ در مجله یانگ ایس به چاپ می‌رسد. این مجموعه از مانگا بر روی اعضای گروهی دولتی به نام آژانس کارآگاهی مسلح و زندگی روزمره آن‌ها تمرکز دارد، اما بیشتر تمرکز آن بر روی شخصیت اصلی داستان یعنی آتسوشی ناکاجیما است که به آژانس می‌پیوندد برای انجام کارهایی چون حل کردن پرونده‌های قتل و … ،کسب و کارهای مربوط به آژانس، و جلوگیری از عملیات‌های مافیا.

تا کنون چندین لایت نوول از این مجموعه به چاپ رسیده‌است، همچنین مجموعه تلویزیونی انیمه آن هم توسط استودیو بونز در سال ۲۰۱۶ در دو فصل اکران شد. فصل اول بین ۷ آوریل ۲۰۱۶ تا ۲۳ ژوئن ۲۰۱۶، و فصل دوم بین ۶ اکتبر ۲۰۱۶ تا ۲۲ دسامبر ۲۰۱۶ اکران شد. فیلم انیمه با عنوان سگ های ولگرد بونگو : سیب مرده در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۸ و فصل سوم انیمه هم بین ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ تا ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ عرضه شد. اسپین-آف این مجموعه با عنوان سگ های ولگرد بونگو : وان! در ژانویه سال ۲۰۲۱ عرضه شد. فصل چهارم این مجموعه در ۵ ژانویه سال ۲۰۲۳ به اجرا درآمد.

داستان روی جوانی یتیم به نام آتسوشی ناکاجیما متمرکز است. آتسوشی پس از بیرون رانده شدن از پرورشگاه خود، تصادفاً خودکشی کارآگاهی به نام اوسامو دازای را متوقف می‌کند و فکر می‌کرده است که در رودخانه غرق شده‌است. در طی تعاملات خود با دازای، آتسوشی می‌آموزد که او دارای موهبت فوق‌العاده ای است که قادر است او را در نور ماه به یک ببر سفید مغشوش تبدیل کند. این باعث شد یتیم خانه او را شکنجه کند و در گذشته او را بیرون کند. دازای او را در آژانس استخدام می‌کند و در آنجا با دیگر اعضای آژانس ملاقات می‌کند زیرا آنها با موارد مختلف و حوادثی که در داخل شهر یوکوهاما اتفاق می‌افتد، جایی که مملو از افراد با موهبت های فوق‌العاده است، رسیدگی می‌کنند. آتسوشی هدف اعضای مافیای بندر قرار می‌گیرد، به ویژه شاگرد سابق دازای، ریونوسوکه آکوتاگاوا، زیرا در بازار سیاه جایزه ای برای سر او وجود دارد. در طول نبردهای اتسوشی علیه مافیا، وی همچنین با فرانسیس اسکات کی فیتزجرالد، رهبر انجمن ملاقات می‌کند. فیتزجرالد نشان می‌دهد که کتابی ماوراءالطبیعه وجود دارد که می‌تواند واقعیت را در ارتباط با ببر آتسوشی تغییر دهد، و از این رو جایزه ای را در بازار سیاه قرار می‌دهد. فیتزجرالد هرگونه آسیب سطحی را که انجمن ممکن است در ازای دریافت کتاب به یوکوهاما وارد کند، نادیده می‌گیرد، زیرا یک کشتی هوایی به نام «موبی دیک» شهر را نابود می‌کند. با این حال، هنگامی که عضو مافیای سابق کیوکا ایزومی موبی دیک را متوقف می‌کند، او تقریباً توسط آتسوشی و آکوتاگاوا کشته می‌شود. به نظر می‌رسد مرد دیگری به نام فیودور داستایوفسکی مایل است کتاب را نیز بدست آورد تا همه افراد مستعد را پاک کند. او یک مبارزه مرگبار بین کارآگاهان و مافیا ترتیب می‌دهد اما رهبر واقعی این سازمان، ناتسومه سنسی، مبارزه را متوقف می‌کند. در حالی که آتسوشی و آکوتاگاوا عامل ایجاد ویروس را گوشزد می‌کنند، دازای موفق می‌شود داستایوفسکی را با کمک فیتزجرالد دستگیر کند. با این حال، بعداً مشخص می‌شود که داستایفسکی برای هدایت پیروان خود زندان خود را تنظیم کرده‌است. بعداً صفحات این کتاب توسط گروه داستایوفسکی یافت می‌شود که با استفاده از قدرت خود آژانس را برای یک پرونده قتل تنظیم می‌کند. دازای در کنار داستایوفسکی زندانی است و دولت نیروهای نظامی خود را که به سگهای شکاری معروف هستند می‌فرستد تا اعضای آژانس اعدام کنند. همان‌طور که آژانس با شکست روبرو می‌شود، آنها در ازای دریافت یکی از پیروان خود با فیتزجرالد و مافیای اتحاد می‌شوند. در درگیری‌های متعدد، مشخص شد که یک نفر دیگر بالاتر از داستایوفسکی وجود دارد و باید این شخص را متوقف کرد. در طی برخورد با یکی از متحدان فیودور، سیگما، آتسوشی در می‌یابد که رهبر شخصی با نام رمزی کامویی است. سپس او از توانایی خود برا فاش کردن هویت کامویی استفاده می‌کند.

۱۱/۲۸/۱۴۰۱
هنرمندان
دیدگاه ها
به انیمیشن سگ های ولگرد بانگو فصل 4 قسمت7 امتیاز دهید.
[ratings]